Uzspēlē "Trip -Trip" Ziemeļlatgalē!

Trip Trip 2022 fotoLaika posmā no 3. maija līdz 19. jūnijam aicinām ikvienu piedalīties citādākā foto orientēšanās  spēlē “Trip -Trip” Ziemeļlatgalē. Tā ir spēle -  paslēpes,  kurā foto detaļās paslēpušies gan populāri, gan mazāk zināmi objekti, kas ikdienas steigā iespējams palikuši nepamanīti. Dalībniekiem atvēlētajā spēles laikā jādodas un jāatrod šie objekti.

Spēle ir lielisks veids kā pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā, izbaudīt sacensību garu, uzzināt daudz jauna un vienlaikus iepazīt Balvu novadu vairāk. Esi spēles vadītājs un dodies meklēt paslēpušos objektus no 1 līdz 41, kā arī izpildi papildus 5 uzdevumus.

 

 1. Spēles norises laiks.

Spēle notiek no 3. maijam - 19. jūnijam. Doties objektu meklējumos var jebkurā sev vēlamā laikā. Objektu meklēšanas secībai nav nozīmes. Tā norisinās brīvā dabā Balvu novada teritorijā.

 1. Spēles dalībnieki.

Spēlē var piedalīties individuāli, draugu kompānija  vai visa ģimene kopā.

 1. Spēles norise un uzdevumi.

Spēles uzdevumi pieejami digitāli Balvu novada tūrisma informācijas centra un Visit.Viļaka facebook kontos un mājas lapās - www.turisms.balvi.lv , www.visitvilaka.lv.

Pirms dodies objektu meklējumos lejupielādē spēles darba uzdevuma lapas,  foto fragmentus un papildus uzdevumu aprakstu PDF formātā šeit.

Savukārt karte ar aptuvenām objektu atrašanās vietām pieejama:

 https://ej.uz/Trip_trip_Ziemellatgale2022

Katrs dalībnieks savu maršrutu un darbības plānu sastāda pats un izlemj kādā secībā un kādus objektus meklēs. Nepieciešams atrast pēc iespējas vairāk objektus un izpildīt 5 papildus uzdevumus.

Pareizās atbildes saraksti brīvā formā, pie attiecīgā cipara uzraksti objekta nosaukumu un kur nepieciešams arī uzdevuma pareizo atbildi.

Atrodi paslēpušos tūrisma objektus pēc to fragmentiem un nofotografē šos objektus tā, lai, lai fragmenti ir redzami fotogrāfijās. Atsūti arī dažas bildes no meklēšanas procesa.

Pieci papildus uzdevumi:

 • Nr.6. Kāds ir pēdējais cipars, kurš neparādās foto? - 1p
 • Nr.14. Šis objekts nav atzīmēts digitālajā kartē, atrodi to un nobildējies - 4 p.
 • Nr.21. Kādā krāsā ir šī figūra? - 1p.
 • Nr.26. Kāds vārds šeit attēlots? -1 p.
 • Nr.39. Kas tas ir un kādā krāsā? -1p.
 1. Vērtēšanas kritēriji.

Katrs pareizi atrastais objekts ar pareizi nobildētu foto dod 1 punktu, izņēmums ir punkts nr. 14, kas dod papildus 4 punktus, jo objekts kartē nav norādīts, tev ir jāuzmin, kas tas ir par objektu, jāatrod dabā un jānofotografējas pie tā. Kopējais rezultāts tiek noteikts, saskaitot kopā punktus par precīzi atrastajiem objektiem un izpildītajiem uzdevumiem, kopējais iespējamais punktu skaits ir 48 punkti.

Ja vēlies pretendēt uz balvu, uzdevumu rezultātus un fotogrāfijas ar objektu nosaukumiem iesūti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai WhatsApp: T. 20242189 līdz 19. jūnijam plkst.23.00. Neaizmirsti minēt arī savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varētu sazināties, ja būsi laimīgais balvas ieguvējs.

Augstāko vietu iegūst dalībnieks, kas savāks visvairāk punktu. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, tad tiks veikta izloze. Pirmo trīs augstāko vietu ieguvēji tiks pie pārsteiguma balvām.

 1. Izlozes veikšana

Uzvarētāji tiks paziņoti Facebook kontos @Balvu novada Tūrisma informācijas centrs un @visitvilaka līdz 21. jūnijam.  Organizētāji personīgi sazināsies ar laimīgajiem balvu ieguvējiem un vienosies par balvu saņemšanu.

 1. Ierobežojumi

Esi atbildīgs! Ievēro arī visus ceļu satiksmes noteikumus! Organizatori nav atbildīgi par spēles laikā gūtajām traumām.

 1. Spēles organizatori.

Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs.
Papildus informācija:  28686600